przedszkole

Jesteśmy przedszkolem publicznym w  Łodzi.
Pracujemy w godzinach od 6.00 – do 17.00. Do przedszkola uczęszcza około 270 dzieci, które uczą się i bawią w grupach 25 osobowych.

Zapewniamy trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, a między nimi – owoce. Po obiedzie odbywa się leżakowanie dla grup trzylatków na prośbę rodziców.

Na terenie przedszkola mieszczą się dwie duże sale ruchowe, wyposażone w odpowiedni sprzęt sportowy oraz jedna sala rytmiczna do zajęć muzyczno-ruchowych.

Budynek przedszkola położony jest z dala od ruchliwej ulicy, otacza go duży, dobrze zagospodarowany ogród. zadbany i ogrodzony teren, daje dzieciom i nauczycielom możliwość korzystania z niego zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Plac zabaw wyposażony jest w nowoczesny sprzęt zabawowo-sportowy (posiadający atesty) i rekreacyjny (altanę ogrodową).

Programy adaptacyjne: dni otwarte dla rodziców i dzieci odbywają się w czerwcu, natomiast  spotkania dla rodziców z psychologiem przez cały rok.

Przedszkole dużo podróżuje

Kolejną propozycją, która może zainteresować rodziców i zachęcić do zapisania pociechy do naszego przedszkola, jest możliwość korzystania z wielu wycieczek autokarowych, które organizujemy. Jesteśmy nastawieni na zwiedzanie przepięknych okolic naszego województwa i nie tylko. Wyjeżdżamy tam, gdzie może być interesująco i zabawnie. odwiedzamy ośrodki kultury, takie jak: kina, teatry, domy kultury, muzea. Zaglądamy na wystawy, warsztaty plastyczne, koncerty itp.

Zajrzyj na BIP