gr. VIII – MOTYLKI

Rok przedszkolny 2017/2018

Nauczycielki:

mgr Agnieszka Olborska

Archiwum grupy z poprzedniego roku

Nauczycielki: mgr Joanna Derczyńska, mgr Agnieszka Olborska

3.10.2016r

Nasza pierwsza autokarowa wycieczka w tym roku odbyła się do Baśniowej Kawiarenki, gdzie tam czekali na nas aktorzy z bardzo śmiesznym przedstawieniem pt. „Lokomotywa”.

29.09.2016r

W ramach akcji Cała Polska czyta Dzieciom, braliśmy udział w Dniu Głośnego Czytania. Dzieci poznały historię rodziny pewnego Tyranozaura, którą później próbowały z sukcesem zilustrować.

ARCHIWUM GRUPY

DZIEŃ MARCHEWKI

ARCHIWUM GRUPY

Jesteśmy grupą 6-latków.

To nasz czwarty rok pobytu w przedszkolu. W tym roku mieszkamy w grupie VI w Motylkowym świecie. Bardzo lubimy to miejsce.
Tu można bawić się i uczyć, a dzięki wycieczkom poznawać wiele ciekawych miejsc.
Od września mamy w grupie dzieci pięcioletnie. Nowe dziewczynki mają na imię Wiktoria, Oliwia i Kinga, a chłopcy Andrzej i Marcin. Witamy Was w naszej Motylkowej Krainie. Dla niektórych dzieci to ostatni rok pobytu w przedszkolu. Po wakacjach będą oni uczniami w szkole. Zatem cieszmy się każdą wspólnie spędzoną chwilą i wesołą zabawą. Nasze nauczycielki to pani Asia i Pani Ada.

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

WYCIECZKA DO MUZEUM WŁÓKIENNICTWA

ZABAWY RUCHOWE

ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU