Szanowni Rodzice, oraz  Przyjaciele  naszego Przedszkola!

Trwa okres rozliczeń podatkowych za 2018 rok. Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie 1 % swojego podatku dla Przedszkola Miejskiego nr 235.

Tak naprawdę przeznaczacie kochani 1% podatku dla własnych Dzieci. :) Wyjątkowość tej akcji polega na tym, że mamy możliwość wspierania przedszkola z pieniędzy budżetu państwa. Tylko od Was zależy więc wysokość środków na naszym koncie. Dla nas jest to niecodzienna możliwość pozyskania pieniędzy na zapewnienie wyższego standardu naszej placówki .Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować, gdzie ma trafić 1% Waszego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół itd.). Jeżeli nie podejmiecie tej decyzji, o Waszych pieniądzach będą decydowali inni! Wskażcie w rocznym rozliczeniu PIT, gdzie ma trafić ten 1% podatku. Macie do tego prawo.

Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu wszystkich pracowników przedszkola , a przede wszystkim w imieniu Waszych Dzieci!

Podczas wypełniania PIT-37 należy wpisać następujące treści: KRS 0000270261 ,oraz poniższy cel szczegółowy PM 235  ŁÓDŹ 8075

procent podatku_n                                            procent pod

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

DZIĘKUJEMY!!!